Покриття нітридом титану

Покриття металевих виробів нітридом титану за допомогою вакуумного напилення надає виробам золотистого відтінку, що імітує золото. Покриття металевих виробів нітридом титану особливо актуально там, де потрібна заміна натурального золота у зв'язку з його високою ціною.

Покриття нітридом титану отримало широке застосування для внутрішнього і зовнішнього декоративного оформлення будівель, в архітектурі, в зовнішньому рекламному виробництві, для заміни золота на різних виробах церковного і світського призначення, а також для виробів широкого вжитку та біжутерії. Нержавіючий лист, покритий нітридом титану, - ідеальний покрівельний матеріал при виготовленні куполів храмів, при покритті дахів котеджів.

Науково-виробнича фірма "Покров" виконує вакуумне напилення нітриду титану на вироби з нержавіючої сталі на якісному обладнанні та гарантує атмосферостійкість покриття нітриду титану протягом 50 років. ТОВ "НВФ "Покров" також пропонує виготовлення куполів, виготовлення хрестів та інших виробів для оздоблення цивільних і культових споруд.

 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Виготовлення куполів, виготовлення хрестів, напилення нітриду титану - ТОВ "НВФ "Покров"
(основний офіс)

18018, Україна, Черкаська, Черкаси, Максима Залізняка, будинок 167
  • +38 (096) 53003XX

Сайти

Виготовлення куполів і хрестів, напилення нітриду титану - ТОВ

Виготовлення куполів і хрестів, напилення нітриду титану - ТОВ

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create